chapelet مسابقه مهرداد مسابقه پیروزی

chapelet: مسابقه مهرداد مسابقه پیروزی مصدومیت الاهلی قطر الشحانیه امیرکاپ قطر

گت بلاگز ورزشی خريد هاى تقلبى منصوريان از روى دست برانكو

سرمربى تيم فوتبال استقلال در فصل جارى خريد هاى ناموفقى در كارنامه خود داشته هست.

خريد هاى تقلبى منصوريان از روى دست برانكو

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان محمدحسین کنعانی زادگان یکی از خرید های پر سروصدای استقلال در فصل نقل و انتقالات بود که مورد توجه پرسپولیس هم قرار داشت. این بازیکن جهت گذراندن خدمت سربازی خود از پرسپولیس به ملوان پیوست ولی بعد از اتمام خدمتش سر از استقلال درآورد.
کنعانی زادگان بازى زيادى براى آبى ها انجام نداد تا در نهايت وى دچار یک مصدومیت 8 هفته ای شد تا نامش از فهرست آبى ها براى هميشه خارج شود.
بختیار رحمانی هافبک سابق آبى ها نيز یکی دیگر از خرید های پر سرو صدای آبی پوشان بود.
بازی های ضعیف اين بازيكن در استقلال باعث شد کم کم او به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شود تا نیم فصل مجبور شود از این تیم جدا شده است و به فولاد برگردد.
آرش افشین مهاجم خوزستانی که در چند برهه متفاوت مورد توجه استقلال قرار داشت در نهایت به جمع آبى ها پيوست ولی بهتر است بدانيم اين بازيكن تا حدى در وضعيت خوبى از لحاظ فنى قرار نداشت تا در نهايت افشين هم کم کم نیمکت نشین شد تا در نقل و انتقالات نیم فصل راهی تیم همنام خوزستانی شود.
میعاد یزدانی بازيكن جوان استقلال که از سپیدرود رشت به این تیم پیوست تنها در 4 دیدار ابتدایی آبی پوشان جهت دقایقی به میدان رفت و دیگر به او وقت بازی نرسید. البته یزدانی جزو خرید های ارزان استقلال محسوب می شود و قرارداد 120 میلیونی او با توجه به اینکه تنها 24 سال دارد شاید خیلی جهت آبی پوشان منفی نباشد.
فرشید باقری هافبك تيم فوتبال استقلال كه در فهرست اولیه پرسپولیس قرار داشت در نهایت آبی پوش شد. قربانی سرانجام بهتری نسبت به سایر نفرات این فهرست در استقلال داشت و در بازی های متفاوت استقلال جهت این تیم به میدان رفت ولی عملکرد نه چندان خوب او در کنار درخشش امید ابراهیمی و امید نورافکن در پست هافبک دفاعی باعث شد اکثر بازی ها را از روی نیمکت دنبال کند و پیشنهاد پرسپولیس به این شکل این بازیکن را هوایی کند.
علاوه بر این بازیکنان، تمدید قرارداد با امین حاج محمدی نيز به نوعى يكى از خريد هاى اشتباه منصوريان بود .
با اين وجود به نظر مى رسد منصوریان بیش از اینکه به فکر برطرف نیازهای تیمش باشد به دنبال پیروز شدن جنگ های نقل و انتقالاتی با پرسپولیس است و بازیکنانی را می خرد که مورد نظر برانکو بوده هست.

عبارات مهم : نیمکت

در هر صورت بايد منتظر ماند تا ديد سرمربى استقلال در نقل و انتقالات پيش رو چقدر در خريد هايش موفق خواهد بود.
البته نا گفته نماند استقلال در فصل جاری خرید های موفقی همچون کاوه رضایی ،فرشید اسماعیلی ،مجتبی حق دوست ،علی قربانی را هم داشته است.
به اين ترتيب آيا منصوريان مى تواند در نقل و انتقالات پيش رو خريد هاى خوبى را گزینش كند يا خير.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: نیمکت | بازیکن | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | نقل و انتقالات | استقلال تهران | استقلال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog