chapelet مسابقه مهرداد مسابقه پیروزی

chapelet: مسابقه مهرداد مسابقه پیروزی مصدومیت الاهلی قطر الشحانیه امیرکاپ قطر

گت بلاگز زنجان رئیس منطقه یونسکو در کشور عزیزمان ایران به زنجان می آید

با نشانه مدیریت جامع حوضه های آبخیز و استفاده از آن در توانمندسازی جوامع محلی و ظرفیت سازی آن در استان زنجان مدیر منطقه یونسکو در کشور عزیزمان ایران به زنجا

رئیس منطقه یونسکو در کشور عزیزمان ایران به زنجان می آید

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: این سفر نه تنها باعث آشنایی یونسکو با کارها انجام گرفته در استان زنجان و حمایت های مورد نیاز از بهره برداران این عرصه می شود بلکه راه ورود به مشاغل جایگزین و بهره بردن از ظرفیت های بومی منطقه موثر می باشد.
خلیل آقاجانلو با تاکید بر کم کردن وابستگی عرصه نشینان به منابع پایه جهت تامین معیشت و اقتصاد خانوار روستایی افزود: در این راستا ورود به اشتغال زنان روستایی با اجرای طرح هایی همچون کاشت گیاه های دارویی و صنایع دستی بسیار مهم هست.

عبارات مهم : زنجان
وی با اشاره به برنامه های این اداره کل راجع به کشت گیاه های دارویی از سوی زنان روستایی و حرکت در این مسیر در روستاهای متفاوت استان بیان کرد: ایجاد صندوق های خرد بین زنان روستایی با سرمایه های اندک و تشکیل تعاونی های کشاورزی وقت مناسبی جهت اشتغالزایی را به همراه دارد.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان ادامه داد:ارتباط تنگاتنگ با شرکت های حمایتی همچون شرکت یونسکو وقت مناسبی جهت استان و مسئولان استانی است که دریچه آشنایی ظرفیت های استان در بخش گیاه های دارویی بیش از گذشته باشد.
گفتنی هست، زن لاروش مدیر دفتر منطقه یونسکو در کشور عزیزمان ایران به همراه هیات همراه و نیز فرمانده یگان حفاظت شرکت جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور روزهای دوم و سوم خرداد ماه امسال به زنجان سفر می کنند.

بازدید از حوضه آبخیز پایلوت منطقه آرپاچای( قزل تپه) زنجان و نشست هم اندیشی با کارشناسان منابع طبیعی استان از برنامه های مدیر دفتر منطقه یونسکو به زنجان است.
انتهای پیام/ن

واژه های کلیدی: زنجان | طبیعی | منابع | همراه | دارویی | استانی | یونسکو | رییس منطقه یونسکو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog