chapelet مسابقه مهرداد مسابقه پیروزی

chapelet: مسابقه مهرداد مسابقه پیروزی مصدومیت الاهلی قطر الشحانیه امیرکاپ قطر

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی کاهش کم‌سابقه واردات نفت آمریکا

آمریکا با زیاد کردن تولید نفت خام به بالاترین رکورد ثبت شده، وابستگی به واردات را به پایین‌ترین میزان در بیش از ۶۰ سال گذشته کم کردن خواهد داد.

کاهش کم‌سابقه واردات نفت آمریکا

کاهش کم سابقه واردات نفت آمریکا

عبارات مهم : آژانس

آمریکا با زیاد کردن تولید نفت خام به بالاترین رکورد ثبت شده، وابستگی به واردات را به پایین ترین میزان در بیش از ۶۰ سال گذشته کم کردن خواهد داد.

به گزارش ایسنا، اداره اطلاعات انرژی آمریکا آینده نگری کرد واردات نفت و محصولات نفتی به ۱.۵ میلیون بشکه در روز در سال ۲۰۱۹ می رسد که پایین ترین سطح از وقت ریاست جمهوری آیزن هاور هست. این آژانس همچنین دورنمای تولید آمریکا جهت امسال و سال آینده را ارتقاء داد.

این آینده نگری در حالی مطرح شده است که قیمت نفت آمریکا به ۷۰ دلار در هر بشکه افزایش کرده و شرکت های حفاری را به تولید زیاد جهت سود بردن از قیمت های اوج تشویق کرده هست. تولید نفت در آمریکا در حال حاضر به رکورد بالایی افزایش کرده و شمار دکل های حفاری این کشور به بالاترین رکورد از مارس سال ۲۰۱۵ رسیده است.

کاهش کم‌سابقه واردات نفت آمریکا

بر پایه گزارش “دورنمای انرژی کوتاه مدت” اداره اطلاعات انرژی آمریکا، میانگین تولید نفت در سال میلادی آینده ۱۱.۸۶ میلیون بشکه در روز است که بالاتر از آینده نگری قبلی ۱۱.۴۴ میلیون بشکه در روز هست. میانگین تولید داخلی آمریکا امسال ۱۰.۷۲ میلیون بشکه در روز خواهد بود که بالاتر از رکورد ۹.۶ میلیون بشکه در روز در سال ۱۹۷۰ هست. در گزارش آوریل این آژانس، میانگین تولید نفت در امسال ۱۰.۶۹ میلیون بشکه در روز آینده نگری شده است بود.

دولت آمریکا تاکید کرده که تولید نفت در اکتبر به بیش از ۱۱ میلیون بشکه در روز افزایش خواهد کرد.

آمریکا با زیاد کردن تولید نفت خام به بالاترین رکورد ثبت شده، وابستگی به واردات را به پایین‌ترین میزان در بیش از ۶۰ سال گذشته کم کردن خواهد داد.

اداره اطلاعات انرژی آینده نگری خود جهت رشد تولید و تقاضای جهانی در امسال را کم کردن داد. این آژانس انتظار دارد تولید از ۱۰۰.۴۷ میلیون بشکه در روز به ۱۰۰.۴۵ میلیون بشکه در روز افزایش کند، در حالی که رشد تقاضا به ۱۰۰.۲۸ میلیون بشکه در روز در مقایسه با ۱۰۰.۳۱ میلیون بشکه در روز که پیش تر آینده نگری شده است بود، می رسد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، این آژانس همچنین قیمت مورد آینده نگری جهت وست تگزاس اینترمدیت و برنت جهت امسال و آینده را زیاد کردن داد. بهای معاملات وست تگزاس اینترمدیت امسال ۱۴ درصد رشد کرده است.

کاهش کم‌سابقه واردات نفت آمریکا

واژه های کلیدی: آژانس | انرژی | افزایش | میلیون | آمریکا | سال آینده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog